Замовлення

Стандартний орієнтовний термін виконання замовлень становить 10 робочих днів, залежно від розміру замовлення та графіку роботи майстерні.

Мінімальна кількість замовлення становить 50 штук на дизайн. (Можуть застосовуватися інші мінімуми, залежно від кількості кольорів в макеті.) Кольори використовуються з нашим найближчим кольором стандартної фарби. Кольори Pantone можна замовити за окрему плату.

Макет

Растрові зображення повинні мати достатню роздільну здатність, для забезпечення чіткого та деталізованого друку. Зазвичай рекомендується роздільна здатність макету не менше 300 dpi (точок на дюйм).

У векторних зображень, лінії, обведення та шрифти переведені у криві. В макеті не повинно бути прихованих об’єктів, елементів overprint, ефекти перетворені на прості заливки, не застосовуються маски.

Для друку  на текстилі та текстурних матеріалах використовуйте достатньо товсті лінії та шрифти, оскільки дрібні деталі можуть бути втрачені під час шовкодруку.

Рекомендована ширина ліній не менше 0,3 мм, а шрифти мають бути достатньо великими для чіткого відтворення. Не рекомендується використовувати шрифти розміром менше 5pt (при вивороті – менше 6-7pt).  В разі друку вивороткою пробільний елементи повинні бути не менше 0,35 мм

Максимальне поле друку 300 х 500 мм. (можливі варіанти друку, що виходить за зазначені межі, але в залежності від макету)

Переконайтеся, що розмір макету, що надсилаєте на друк, відповідає площі друку на виробі. Якщо  плануєте друкувати на конкретних предметах (футболках, сумках шоперах, блокнотах  тощо), переконайтеся, що макет в масштабі 1:1 та відповідає розміру друку на цих предметах.

Ці вимоги допоможуть забезпечити якісний шовкодрук та точне відтворення вашого макету. Зверніть увагу, що конкретні вимоги можуть змінюватися залежно від специфічних вимог замовника та друкарських умов.

Ціна

Ціну визначають: тираж, кількість кольорів для нанесення, особливості та складність виконання замовлення, склад та розміри матеріялу, терміновість.

Послуги графічного дизайну не входять до вартість друку, але дану послугу можете замовити у нас окремо.

Щоб дізнатись актуальні ціни на послуги, сконтактуйте з нами, будь ласка.